×
Etiketë: altar
Bota/Rajoni27 Qershor 2020
Italia ka vendosur të lejojë ceremonitë martesore, dhe çiftet nuk do të jenë më të detyruar të mbajnë maska. Ndërkohë në muajin shtator pritet të rifillojë edhe shkolla, por duke respektuar distancimin social dhe ruajtjen...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.