Gjuha:
×
Etiketë: ajasofja
Bota/Rajoni31 Korrik 2020
Në Xhaminë e Madhe të Ajasofjes  është falur namazi i Bajramit të parë pas 86 vitesh me pjesëmarrjen e mijëra qytetarëve që mbushën xhaminë brenda dhe zonën përreth, raporton AA. Mijëra qytetarë përjetuan emocionin e...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.