×
Etiketë: adresimi
Front TV25 Gusht 2020
Të hënën Presidenti i vendit Hashim Thaçi në një adresim në “Facebook” ka kërkuar nga deputetët e Kuvendit të Kosovës që të zgjasin mandatin e Gjykatës Speciale deri në njoftimin për përfundim të mandatit nga...
Lajme29 Qershor 2020
Presidenti i vendit Hashim Thaçi është adresuar për qytetarët pas ngritjes së aktakuzës nga Prokurori i Specializuar në Hagë. Ai pohoi se do të ishte njeriu më i lumtur në botë në rast se bashkësia...
Lajme29 Qershor 2020
Pak ditë pas lajmit nga Specialja për aktakuzat ndaj presidentit të vendit, Hashim Thacit dhe kreut të PDK’së, Kadri Veselit, në Kosovë po qëndron për vizitë kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama. Rama sot gjatë ditës...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.