×
Etiketë: 74vjeçari
Lajme06 Shtator 2020
Një pushues nga Kosova, ende i paidentifikuar ka humbur jetën këtë të diel në plazhin e Velipojës Mësohet se viktima, 75-vjeçar, ka shfaqur probleme shëndetësore teksa ishte në ujë dhe ndonëse u nxor i gjallë...
Lajme19 Gusht 2020
Në spitalin e Vushtrrisë “Sheikh Zayed”, mbrëmë ka ndërruar jetë një person i moshës 74-vjecari. I ndjeri ishte i prekur nga Covid -19 dhe që disa ditë po trajtohej në këtë spital. Lajmin për vdekjen...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.