×
Etiketë: 71
Lajme13 Shtator 2020
Në 24 orët e fundit në Kosovë janë raportuar 71 raste të reja të infektuara me virusin Covid-19, transmeton Front Online. Një gjë të tillë e ka bërë publike Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik. Njoftimi...
Lajme15 Korrik 2020
Një grua është mbytur në plazhin e Shëngjinit pasditen e sotme. Viktima është një 71-vjeçare nga Podujeva e Kosovës. “Më datë 15.07.2020, në Shëngjin, Lezhë është mbytur në det shtetasja Sh.L.,71 vjeçe, banues në Podujevë,...
Bota/Rajoni13 Korrik 2020
Një grua infektoi të paktën 71 persona me koronavirus pasi përdori ashensorin për herë të parë, sipas studiuesve. E infektuara u kthye në shtëpi në provincënj Heilongjiang, Kinë, nga një udhëtim në Shtetet e Bashkuara...
Bota/Rajoni06 Korrik 2020
Tre viktima në Shqipëri janë konfirmuar nga covid-19, mes tyre dhe mjeku Hysni Shkjau në 24 orët e fundit. Ndërkohë janë bërë 459 testime , nga ku 71 rezultuan pozitivë: 24 raste në Tiranë, 8...
Lajme30 Qershor 2020
Sapo janë konfirmuar edhe 79 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, shkruan Front Online. Rastet pozitive janë nga: komuna e Prishtinës 40 raste, komuna e Vushtrrisë 10 raste, komuna e Fushë Kosovës 7 raste,...
Kronika30 Qershor 2020
Prokurori i Shtetit njofton opinionin se gjatë 24 orëve të fundit nga prokuroritë themelore janë ngritur shtatëdhjetenjë (71) aktakuza kundër nëntëdhjetedy (92) personave për vepra të ndryshme penale. Po ashtu, me urdhër të Prokurorit të...
Lajme28 Qershor 2020
Janë konfirmuar 87 raste me COVID-19 në Kosovë, derisa 4 nga to janë nga Gjilani. Kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri, përmes një statusi në Facebook ka dhënë statistika sa i përket koronavirusit në Gjilan,...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.