×
Etiketë: 30vjeçari
Kronika01 Tetor 2020
Një 30-vjeçar ka vdekur dje si pasojë e një incidenti që ka ndodhur në fshatin Krushevë e Madhe në Komunën e Klinës. Sipas Policisë, viktima dyshohet se ishte duke punuar me traktor dhe aksidentalisht ka...
Lajme01 Gusht 2020
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e “Astirit” në Tiranë. Mësohet se një qytetar ka rënë nga lartësia e një pallati. Sipas dëshmitarëve në vendngjarje dyshohet se ai është rreth...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.