Sport

Sulmuesi shqiptar nuk ka të ndalur, i shënon dy gola për Barcelonën

Sulmuesi shqiptar nuk ka të ndalur, i shënon dy gola për Barcelonën
14:23 | 16 Maj 2021

Rei Manaj vazhdon të shfaqë formë fenomenale me skuadrën B të Barcelonës.

Sulmuesi nga Lushnja i ka realizuar dy gola në ndeshjen ndaj Murcias, shkruan FrontOnline.

Dy golat në ndeshjen e sotme, Manaj i shënoi në minutat ’47 dhe ’64.

Golin e parë, Manaj e shënoi nga penalltia, kurse të dytin shënoi për mrekulli me një goditje të fuqishme.

Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë deri më tani në këtë sezon ka shënuar 14 gola./FrontOnline/

 

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera