[wp-story]

Kronika

Sulmon tre persona në një lokal, nxjerr edhe thikën

Sulmon tre persona në një lokal, nxjerr edhe thikën
10:08 | 17 Janar 2021

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi ka sulmuar fizikisht tre persona, teksa ata po qëndronin në një lokal.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Gjakovë, ka bërë të ditur Policia në raportin 24 orësh.

Gjithashtu, i dyshuari ka tentuar t’i godasë me thikë viktimat, por është ndaluar nga të pranishmit në lokal, ka bërë të ditur Policia.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht dy viktimat femër dhe mashkull kosovar deri sa ishin duke qëndruar në një lokal. Po ashtu i dyshuari ka tentuar t’i godas me thikë por është ndaluar nga të pranishmit në lokal”, njofton Policia.

Lidhur me këtë rast, me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./FrontOnline/

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera