×
 • Vip
 • Vip

  Sipas Efi Dhedhes ky banor meriton fitoren e ‘BBV 3’

  FrontOnline
  17 Maj 2024

  Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në “Instagram”.

  Fansat e saj kanë qenë shumë kuriozë dhe e kanë pyetur atë në lidhje me banorët e BBV3.
  “Kush do të doje të ishte në dyshen e fundit?”, ishte një ndër pyetjet që iu drejtua ish-banores, e cila tha se do kishte dëshirë që çifti Heidi Baci dhe Romeo Veshaj të ishin “kokë më kokë” në televotim me njëri-tjetrin për çmimin e madh dhe që njëri prej tyre ta fitojë.

  Maturantët e shkollës së mjekësisë “Dr. Ali Sokoli”, në ekskuzion në hotelin me pesë yje
  Nga Rubrika
  Vip24 Qershor 2024
  Gabriela Arapi dhe Ilnisa Agoli janë përballur në “Top Arena” me njëra-tjetrën, ku janë sqaruar edhe për deklaratën që ka bërë ish-konkurrentja...
  Vip24 Qershor 2024
  Arbana Osmani ditën sot e nisi duke udhëtuar drejt Kosovës. Ky udhëtim ishte paraparë nga moderatorja të ishte e vetme. Por, babai...
  Vip24 Qershor 2024
  Këngëtari Luiz Ejlli është një nga personazhet më të dashur dhe më të aktiv nëpër rrjetet sociale. Çdo moment të ditës ai...
  Të tjera
  Lajme24 Qershor 2024
  Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, rreth takimit të së enjtes të Nivelit të Lartë në Bruksel...
  Lajme24 Qershor 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, në Luksemburg, ka marrë pjesë në takimin e rregullt të Ministrave...
  Lajme24 Qershor 2024
  Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, duke komentuar takimin e së mërkurës midis kryeministrit, Albin Kurti dhe presidentit serb Aleksandar Vuçiq...
  Lajme24 Qershor 2024
  Gjykata Supreme e Kosovës sot ka mirëpritur konferencën e 14-të kryetarëve të Gjykatave Supreme të Evropës Qendrore dhe Lindore, e cila u...
  Lajme24 Qershor 2024
  Disa qytete të Kosovës, dje janë përfshirë nga një valë e madhe e reshjeve të shiut. Në disa zona të Kosovës, këto...
  Sport24 Qershor 2024
  Shqipëria e nënvlerësuar përballet sot me Spanjën, një nga favoritët për të fituar Euro 2024, teksa mbetet “ambicioze” pasi kërkon të sigurojë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.