Lajme

Shembje dheu dhe gurësh në Orllan

Shembje dheu dhe gurësh në Orllan
13:13 | 23 Qershor 2020

Shembje dheu dhe gurësh janë regjistruar mesditën e sotme në rrugën Orllan-Batllavë.

Qarkullimi i automjeteve në këtë rrugë mund të bëhet, porse kërkohet kujdes i shtuar pasi që në disa pjesë ka shembje të dheut dhe gurëve, transmeton IndeksOnline.

Të reshurat e shiut kanë bërë në disa zona të ketë edhe vërshime.

 

Në MINIMAX kanë filluar zbritjet finale me çmime fikse 2€, 5€, 7€, 9€

Të tjera