[wp-story]

Lajme

Saranda Bogujevci ofendohet nga përkrahësit e LDK-së

Saranda Bogujevci ofendohet nga përkrahësit e LDK-së
13:21 | 20 Nëntor 2020

Deputetja e VV-së, është fyer dhe ofenduar nga përkrahësit e LDK-së në një faqe që mbështet këtë parti.

Aty është publikuar një fotografi e Bogujevcit ku ajo shihet afër Ivica Daçiqit, fotografi kjo që ishte bërë gjatë një ekspozite dhe s’kishte të bënte me ndonjë afërsi të mundshme të Bogujevcit me zyrtarin serb.

Kjo faqe e ka ofenduar deputeten e VV-së duke e quajtur “fytyrë të VV-së që rri afër këlyshve të Millosheviqit”.

“Saranda, dje desh i gurgullove sytë kundër deputetëve të LDK-së, zv. kryeministrit Driton Selmanaj dhe shefit të grupit Arben Gashi! Saranda, je turpi i secilit të zhdukur, vrarë e dhunuar sepse ti për një grusht vota desh e “vrave” secilin deputet të LDK-së”, thuhet në postimin e kësaj faqe.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera