×
Lajme26 Qershor 2020
Raportuesi për Kosovën në Bundestagun gjerman dhe në Këshillin e Evropës, Peter Beyer, tha se akuzat ndaj krerëve të UÇK-së janë hap...
Lajme26 Qershor 2020
Komisioni parlamentar për Punë të Jashtme dhe Diasporë mban sot mbledhje, ndërsa shqyrton shkresën drejtuar komisioneve për politikë të jashtme të parlamenteve...
Lajme26 Qershor 2020
Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, e ka quajtur lajm të mirë njoftimin e IKSHPK-së se mbrëmë janë konfirmuar 75 pacientë të shëruar...
Nga Rubrika
Lajme26 Qershor 2020
Diplomatja e  Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, e ka falënderuar Ministrin e Punëve të Jashtme të Shqipërisë Gent...
Bota/Rajoni26 Qershor 2020
Policia kantonale e Cyrihut, në bashkëpunim të ngushtë me prokurorin publik të qarkut Limmattal / Albis, ka realizuar një hetim mbi mashtrimin...
Lajme26 Qershor 2020
Publikimi i aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçi e ka dështuar takimin e planifikuar të mbahet në Shtëpinë e Bardhë më 27 qershor....
Lajme26 Qershor 2020
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka bërë të ditur se ka marrë një mesazh për ta mirëpritur homologun e tij nga Kosova,...
Lajme26 Qershor 2020
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës bën të ditur se sot do të mbajë mot me diell, ndërsa të shtunën do të jetë mot...
Front TV26 Qershor 2020
Qeveria e Kosovës ditë më parë e ka bërë edhe rishikimin e buxhetit për vitin 2020-të të cilin e ka dërguar në...

FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.