×
Bota/Rajoni08 Korrik 2020
Drejtori i FBI-së ka thënë se “aktet e spiunazhit dhe vjedhjes nga qeveria e Kinës paraqesin kërcënimin më të madh afatgjatë për...
Bota/Rajoni08 Korrik 2020
13 oficerë policie dhe shtatë civilë u lënduan gjatë trazirave të mbrëmshme për shkak të futjes së një shtetrrethimi në Beograd. Të...
Bota/Rajoni08 Korrik 2020
Instituti gjerman për sëmundje ngjitëse “Robert Koch” ka njoftua se gjatë 24 orëve të kaluara në Gjermani janë shënuar 12 të vdekur...
Nga Rubrika
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka përshëndetur letrën e 42 eurodeputetëve drejtuar presidentit francez, Macron dhe kryeministrit holandez,...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Shumë protestues janë grumbulluar në këto momente pranë Parlamentit të Serbisë, të cilët jane shprehur të pakënaqur me vendosjen e masave të...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Një studim i publikuar nga Akademia Kombëtare e Shkencave Amerikane zbuloi se "transmetuesit e heshtur" mund të jenë përgjegjës për gjysmën e...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Pas takimit të dytë pa marrëveshje me opozitën parlamentare, kryeministri Edi Rama tha para mediave se ajo që është arritur në marrëveshjen...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Bursat europiane përfunduan sërish sot në vlera të ulëta, pas përparimit të tyre të rëndësishëm një ditë më parë, duke reaguar ndaj...
Bota/Rajoni07 Korrik 2020
Të paktën 21 persona kanë vdekur dhe 15 të tjerë janë shtruar në spital në Kinë, pasi një autobus ra nga një...

FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.