Bota/Rajoni

Rrotullohet kamioni, Rruga e Kombit mbushet me shalqi

Rrotullohet kamioni, Rruga e Kombit mbushet me shalqi
10:51 | 17 Korrik 2020

Një ngjarje e pazakonshme ka ndodhur sot në Rrugën e Kombit.

Rruga e Kombit mëngjesin e sotëm ka marrë një pamje aspak të mirë.

Kjo, pas një aksidenti që ka ndodhur sot e ku është përfshirë një automjet që po transportonte shalqinj.

Në fotografitë e publikuara nga JOQ shihet se kjo ka vështirësuar edhe qarkullimin e automjeteve, duke e bërë thuajse të pamundur kalimin.

 

 

 

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera