Vip

Rita Ora shfaqet tërheqëse në pozat e reja në bikini

Rita Ora shfaqet tërheqëse në pozat e reja në bikini
19:24 | 19 Tetor 2021

Rita Ora si duket po e shijon ende kohën e mirë me diell.

Artistja kosovare me fam ndërkombëtare ka marr sërish vëmendje.

Ylli hollivudian ka postuar disa imazhe veshur në bikine ku theksonte linjat trupore të bujshme.

“Toka e ëndrrave”, ka shkruar këngëtarja në mbishkrimin e fotografive ku ndau edhe pamje të ushqimit dhe ambientit ku po qëndron.

Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera

Të tjera