×
 • Vip
 • Vip

  Rita Ora bëhet qiradhënëse e këtij artisti të famshëm

  FrontOnline
  16 Nëntor 2021

  Rita Ora ka lëshuar me qira shtëpinë e saj, dhe aty tani po qëndron miku i saj, artisti i famshëm Liam Payne me të fejuarën e tij Maya Henry.

  Shtëpia ka vlerën e 3.35 milionë funtash dhe çifti i lumtur u zhvendosën aty, pasi Payne ka vënë shtëpinë e tij në shitje.

  Një fakt tjetër i lezetshëm është se tani ata kanë për komshinj një tjetër çift të famshëm, David and Victoria Beckham.

   

  FITO 10.000 EURO ME PAKO PREMIUM PLUS!
  Nga Rubrika
  Vip19 Korrik 2024
  Blero Muharremi kohës së fundit është mjaftë prezent në mediat rozë për arsye të romancës së tij. Këngëtari aktualisht është në lëvizje...
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Të tjera
  Lajme19 Korrik 2024
  Anëtari i Komisionit për Çështjet e Sigurisë dhe Mbrojtjes, Hisen Berisha thotë për “Front Online” se vrasja e policit serb, nga i...
  Opinione19 Korrik 2024
  Nga Janusz Bugajski: Kremlini i Putinit po shfaq gjithnjë e më shumë shenja frike për sa i përket luftës së tij kundër...
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Gjatë ditëve të ftohta, të gjithë përballemi me dhimbje të fytit. Në vend që të marrim ilaçe që zvogëlojnë imunitetin natyror të...
  Lifestyle19 Korrik 2024
  Dashi Mos u përfshini shumë nga ankthi, pasi në të kundërt rrezikohet që tensionet t’iu shpërqendrojnë. Parashikohet një e premte mjaft e...
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Lajme19 Korrik 2024
  Ministrja e Punëve të Jashtme të Japonisë, ka thënë se zhvillimi ekonomik i Kosovës, është thelbësor, dhe sipas saj që nga shpallja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.