×
 • Vip
 • Vip

  Rike Roçi: Heidi e dashura e Romeos, vetëm kaq…

  FrontOnline
  18 Prill 2024

  E ftuar në studion e “Wake Up” mëngjesin e sotëm ka qenë ish-banorja e “Big Brother VIP 3”, Rike Roçi. Ajo na ka folur më shumë për eksperiencën e saj brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por dhe shumë të pathëna të tjera…

  A mendon se të ka penalizuar raporti me Julin?

  Kam pasur idetë e qarta në lojën time. Problemi ishte që e shihja lojën ndryshe nga të tjerët. Unë kam qenë vetja, nderkohë qe të tjerët kanë aktruar shumicën e kohës. I thoja Julit që i ka aleat të fshehur banorët që debatonte, ai është aktor profesionist. Por unë isha vetvetja.

  Çfarë mund të thuash për lidhjen e Romeos dhe Heidit?

  Mendoj që është dashuri, jo kaq dashuri e madhe por i kanë ato fluturat. Por duhen. Do i pyesni kur të dalin (qesh). Romeo patjetër që do të jetë në finale. Heidin nuk e kam parë kurrë si finaliste apo lojtare e fortë. Unë e shoh si e dashura e Romeos, kaq. E dashura që buzëqesh, e përkëdhel, kaq.

  Njoftimet nga KEDS për punimet në rrjet
  Nga Rubrika
  Vip25 Maj 2024
  Në një ndër netët më emocionuese të televizionit shqiptar, prezantuesi i njohur Meriton Mjekiqi është shpallur banori i parë që largohet nga...
  Vip25 Maj 2024
  Sonte (e shtunë) mbahet finalja e spektaklit shumë të shikuar Big Brother VIP Albania 3. Aventura mbi 100 ditore përmbyllet sonte me...
  Vip25 Maj 2024
  Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë vite që janë ndarë. Por se si qëndron raporti i tyre në ditët e sotme, e...
  Të tjera
  Lajme25 Maj 2024
  Me një organizim nga PDK-ja, sot në Finlandë, u themelua Këshilli për Organizimin e Kuvendit të partisë atje. Ky këshill prej 24...
  Lajme25 Maj 2024
  Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, në kuadër të vizitës zyrtare në Uashington D.C mbajti një ligjëratë...
  Lajme25 Maj 2024
  Ministri i Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla, ka bërë të ditur se me ftesë të Federatës së Çiklizmit të Kosovës dhe grupit...
  Sport25 Maj 2024
  Është mbyllur xhiro e fundit e Superligës së Kosovës në futboll, ku Ballkani e ka mposhtur Prishtinën, ndërsa Gjilani e ka siguruar...
  Vip25 Maj 2024
  Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë vite që janë ndarë. Por se si qëndron raporti i tyre në ditët e sotme, e...
  Lajme25 Maj 2024
  Në vazhdën e takimeve me kongresistë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shefja e diplomacisë kosovare Donika Gërvalla është pritur në takim...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.