[wp-story]

Auto

Renault Express, një pikap interesant

Renault Express, një pikap interesant
07:51 | 04 Maj 2021

Për konvertimin e këtij modeli u kujdes kompania italiane Focaccia Group Automotive. Kapaciteti i ngarkesës është 675 kg, dhe gjatësia e platformës së ngarkimit është 178 cm.

Renault Express ofrohet me motorë 1.3 benzinë ​​turbo me 100 kuaj fuqi ose motori me naftë 1.5 Blue dCi me 75 ose 95 kuaj fuqi, me një marsh manual me 6 shpejtësi. Një pikap vërtetë interesant dhe në dukje mjaft praktik./FrontOnline/

Petrol Company në muajin e shenjtë të Ramazanit, dhuron pako ushqimore per familjet nevojtare në qytetin e Vitisë

Të tjera