[wp-story]

Sport

Rei Manaj vijon shkëlqimin me fanellën e Barcelonës, shënon golin e radhës

Rei Manaj vijon shkëlqimin me fanellën e Barcelonës, shënon golin e radhës
22:52 | 18 Prill 2021

Rei Manaj është i pandalshëm këtë sezon me Barcelonën B.

Futbollisti shqiptar vijon shkëlqimin me fanellën blaugrana, teksa mbrëmjen e sotme një tjetër gol mban firmën e tij.

Skuadra katalanase është duke udhëhequr me shifrat 3-2 kundër Vijareal B.

Rei Manaj ka tundur rrjetën në minutën e 68, kur është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

Sulmuesi shqiptar fiton duelin me portierin kundërshtar dhe i jep kështu Barcelonës golin që mban aromë fitoreje.

“Petrol Company” në natën e “Kurban Bajramit” e bën me shtëpi të re familjen nga Skenderaj

Të tjera