Lajme

Rama: Gëzuar ditën e flamurit të gjithë shqiptarëve kudo që janë!

Rama: Gëzuar ditën e flamurit të gjithë shqiptarëve kudo që janë!
10:06 | 28 Nëntor 2022

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, e ka bërë një urim në nder të festës së 28 Nëntorit.

“110 vjet pavarësi. Gëzuar ditën e flamurit të gjithë shqiptarëve kudo që janë! Jemi një”, ka shkruar Rama në Facebook.

May be an image of outdoors

Derisa me rastin e 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, Komuna e Prishtinës vjen me një organizim të veçantë në nder të kësaj dite.

Lajmin e ka bërë të ditur Rama, përmes një postimi dje në llogarinë e tij në Facebook.

 Petrol Company  prin me çmime me të lira në derivate dhe shumë oferta të tjera

Të tjera