×
 • Vip
 • Vip

  Publikohen për të parën herë pamjet ekskluzive nga eskalimi i situatës mes Metit dhe Blerandos (VIDEO)

  FrontOnline
  17 Nëntor 2023

  Mbrëmja e spektaklit ‘Prime’ ka nisur me transmetimin e një video materiali ekskluziv prej përplasjes, Blerando-Meti.

  Brenda sekuencave të video materialit shihen qartë arsyet e fillimit të përplasjes, e që ishte detyra për të pastruar banjon.

  Meti ka kërkuar nga Blerando si kapiten, t’i sigurojë atij, dorëza, maskë dhe spërkatës për pastrim.

  Më pas, pas mos përmbushjes së kushteve nga Blerando, Meti e ka ftuar tek pjesa e tualetit, ku edhe ka eskaluar situata deri në përleshje fizike.

  Për më tepër detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

  Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria
  Nga Rubrika
  Vip01 Dhjetor 2023
  Konkurrentet e Big Brother VIP Kosova, po duken sonte bukur me flokë dhe grim të rregulluara nga “Slay Studio”. Stafi profesionist i...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Ka nisur spektakli ‘Prime’ i formatit televiziv Big Brother VIP Kosova nën moderimin e nikoqirëve, Alaudin Hamiti e Jonida Vokshi. Në panelin...
  Vip01 Dhjetor 2023
  Buci ka zhvilluar një bisedë me Santianën, duke i treguar asaj për debatin që ka pasur me Bleron dhe Blerandon. Ai ka...
  Të tjera
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka reaguar pas rasteve të fundit të vrasjeve të Kosovë. Përmes një...
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Task Forca e sapokrijuar për abuzimin në familje vlerëson se ka rreth 160 mijë fëmijë viktima të dhunës seksuale në Francë çdo...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Pa vendim për faljen e tatimit në pronë janë dy komuna të tjera që Front Online i ka kontaktuar. Zëdhënësja e komunës...
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Ministria e shëndetësisë e drejtuar nga Hamasi brenda Gazës, raporton se 178 palestinezë janë vrarë që nga mëngjesi i sotëm si rezultat...
  Lajme01 Dhjetor 2023
  Optimist se do të votohet edhe në Komunën e Podujevës, shprehet zëdhënësi Fatri Zhitia. Ai në një prononcim për Front Online ka...
  Bota/Rajoni01 Dhjetor 2023
  Ministria e Shëndetësisë e udhëhequr nga Hamasi brenda Gazës raportoi se 178 palestinezë janë vrarë që nga mëngjesi i sotëm si rezultat...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.