Kronika

Podujevë: Sulmon dy vëllezërit e tij, arrestohet

Podujevë: Sulmon dy vëllezërit e tij, arrestohet
10:11 | 22 Qershor 2022

Një person në Podujevë i ka sulmuar dy vëllezërit e tij.

Rasti ka ndodhur të martën rreth orës 20:45, ka raportuar Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Sulmuesi është arrestuar ku pastaj është marrë në pyetje.

Me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

Kredi me afat rekord të shqyrtimit dhe aprovimit

Të tjera