Kronika

Podujevë, gruaja tenton ta sulmojë burrin

Podujevë, gruaja tenton ta sulmojë burrin
09:29 | 20 Shtator 2021

Pas një mosmarrëveshje që kishin, gruaja ka tentuar ta sulmojë me një mjet të fortë burrin e saj në Podujevë.

Sipas Policisë, rastin ka ndodhur mbrëmjen e kaluar.

Me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

·         Podujevë, 19.09.2021-19:45. Është raportuar se viktima femër kosovare, pas një mosmarrëveshje   ka tentuar ta sulmoj me një mjetë të fortë bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit,  rasti vazhdon në procedurë të rregullt.  

 

Prince Coffee House tani edhe në Vjenë të Austrisë

Të tjera