×
 • Vip
 • Vip

  Plas keq në BBV, Egla ofendon Romeon, moderatori habit me gjestin e tij

  FrontOnline
  19 Prill 2024

  Pak orë para spektaklit të sotëm, debatet në shtëpinë e “Big Brother Vip” nuk paskan të ndalur. Teksa banorët po bëhen gati dhe disa prej tyre janë ende duke pastruar shtëpinë, Romeo dhe Egla lshfaqen duke debatuar me njëri-tjetrin, ku kjo e fundit nuk është kursyer aspak në ofendime ndaj aktorit, duke etiketuar me fjalë të tilla si: “Cic, llapush, pallapet”.

  Nga ana tjetër Romeo me humor i është kthyer se saherë t’i përmendë këto fjalë do t’ja improvizojë, ndërsa shtoi se kjo është mënyra e vetme për të debatuar me të.

  Egla: Të plasi shpretka. Cic, llapush, pallapet

  Romeo: Kthehu njëçik këtej (i tregon gjoksin me dorë). Ja saherë të më thuash cic, do të tregoj cicën. Pallapet s’di ç’të të tregoj vallahi te pallapeta. Kur të thuash pallapet do e mendoj njëherë. Këtë debat do bëj me ty do tregoj cicat. Çfarë të bëj, njeri i dëshpëruar.

  IPKO i dhuron Komunës së Fushë Kosovës ekografi të sofistikuar për zbulimin e hershëm të kancerit Konfirmon përkushtimin e saj…
  Nga Rubrika
  Vip18 Maj 2024
  Familja Salihu mbrëmë kishin festë. Kjo sepse Engji po i jep fund beqarisë. Në media po flitet se ajo po fejohet me...
  Vip17 Maj 2024
  Këngëtari i mirënjohur Luiz Ejlli është mjaftë aktiv në mediat sociale. Këngëtari sot kë njoftuar ndjekësit që ka blerë veturë të tipit...
  Vip17 Maj 2024
  Ish-banorja e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit e saj...
  Të tjera
  Bota/Rajoni18 Maj 2024
  Aeroporti i Mynihut në Gjermani është mbyllur, sepse disa aktivistë për mbrojtjen e klimës kanë hyrë në psitën e tij. Siç raporton...
  Lajme18 Maj 2024
  Rezultati i mbledhjes së djeshme në Këshillin e Evropës, çështjet bilaterale dhe rajonale si dhe projektet e përbashkëta ishin temë e diskutimit...
  Lajme18 Maj 2024
  Deputeti i Listës Guxo që është në koalicion me Vetëvendosjen, Ekrem Mustafa, thotë se nuk ka përqarje të raporteve mes Presidentes Vjosa...
  Lajme18 Maj 2024
  Deputetja e Listës Guxo, Jeta Statovci, për FrontOnline thotë se nuk duhet pritur askush të ketë krisje të raporteve politike mes Presidentes...
  Lajme18 Maj 2024
  Kosova jashtë mbledhjes së Këshillit të Ministrave, deputeti Rexhaj e quan “konsensus i dhimbshëm” dhënien e tokave të Manastirit të Deçanit Mos...
  Lajme18 Maj 2024
  Një person në Raskovë të Obiliqit është arrestuar pasi i njëjti ka penguar zyrtarët policor gjatë tentimit për ta arrestuar. Siç bëhet...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.