[wp-story]

Bota/Rajoni

Përfshihet nga zjarri një qendër shëndetësore në Elbasan

Përfshihet nga zjarri një qendër shëndetësore në Elbasan
11:21 | 22 Shkurt 2021

Është përfshirë nga flakët qendra shëndetësore në Papërr të Elbasanit. Vatra e zjarrit është konstatuar rreth orës 07:50. Shërbimi zjarrfikës ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të shuar flakët.

Paraprakisht vatra e zjarrit është shfaqur te matësi i energjisë dhe ka dëmtuar edhe rrjetin shpërndarës duke shkaktuar vetëm dëme materiale. Ndërkohë nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e rënies së zjarrit.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera