×
 • Lajme
 • Auto
 • Auto

  Për Vitin e Ri prezantohet Renault Megane i Ri – pako sportive me performancë mbresëlënëse

  FrontOnline
  21 Dhjetor 2020

  Siç duket, dhuratën më të mirë për Vitin e Ri, babadimri e ka vendosur në hapësirat e showroom-it të liderit të industrisë së automobileve – Auto Mita.

  Auto Mita ka prezantuar Renault Meganen e Ri, i cili vjen me drita FULL LED, instrument tabelë digjitale 10 inç, teknologji të avancuar, e rehati të pa zëvendësueshme.

  Veç kësaj, Renault Megane i Ri R.S Line, që shquhet për dizajnin elegant, që vjen me pako të re sportive përmban:

  – Motorr 1.3tce me 140kf dhe 160kf
  – Teknologji të reja të sigurisë aktive
  – Sistem multimedia 9.3 inç
  – Ndriçim të ambientit të brendshëm me 9 ngjyra të ndryshme
  – Drita FULL LED
  – Rifreskim i enterierit dhe eksterierit
  – Shumëllojshmëri të fellneve nga alumini deri në 18 inç
  – Shumë pajisje tjera të sigurisë e rehatisë!

  Për ta shikuar më afër apo për ta testuar këtë veturë, vizitoni showroom-in e Auto Mitës i cili është i stërmbushur me dhurata që mund t’ia bëni vetes apo më të dashurve tuaj për një vit të mbarë.

  https://www.facebook.com/AutoMita.Renault/posts/3105306402904972

  Menaxho shpenzimet dhe fito zbritje me aplikacionin e Petrol Company
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2024
  Kryeministri Albin Kurti ka preferuar më tepër heshtjen kur është pyetur mbi reagimin e presidentes Vjosa Osmani për letrën e kryediplomates Donika...
  Lajme29 Maj 2024
  Ish- anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Kadri Kryeziu ka komentuar përplasjet mes Presidencës dhe Qeverisë për mos anëtarësimin e Kosovës në KiE. Kryeziu...
  Lajme29 Maj 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se koalicioni me Nismën Socialdemokrate, Listën Konservatore dhe Forumin Intelektual...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2024
  Fondi i Kosovës për Efiçiencë të Energjisë (FKEE) njofton të gjithë përfituesit e thirrjes “ZBATIMI I MASAVE TË EFIÇIENCËS SË ENERGJISË PËR...
  Lajme29 Maj 2024
  Deputeti i VV-së, Armend Muja, sa i përket zërave për koalicion PDK-LVV, tha se nuk ka ndonjë përafrim me partinë që udhëheqet...
  Sport29 Maj 2024
  Borussia e Dortmundit do të festojë në “Wembley” pavarësisht nga rezultati i finales me Realin e Madridit. Sipas tabloidëve britanikë klubi nga...
  Lajme29 Maj 2024
  Policia ka bërë të ditur se në kuadër të Njëjësisë Rajonale të Komunikacionit Rrugor në Gjakovë është themeluar një task forcë pjesë...
  Vip29 Maj 2024
  Këngëtarja britanike me famë botërore, Dua Lipa, bëri thirrje për armëpushim të përhershëm në Rripin e Gazës. Këngëtarja Dua Lipa, me origjinë...
  Lajme29 Maj 2024
  “Kështu përfundon kur i servohesh vetë përbindëshit”, ka thënë kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, pas dështimit të iniciativës së Partisë Demokratike të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.