[wp-story]

Auto&Tech

Për Vitin e Ri prezantohet Renault Megane i Ri – pako sportive me performancë mbresëlënëse

Për Vitin e Ri prezantohet Renault Megane i Ri – pako sportive me performancë mbresëlënëse
13:34 | 21 Dhjetor 2020

Siç duket, dhuratën më të mirë për Vitin e Ri, babadimri e ka vendosur në hapësirat e showroom-it të liderit të industrisë së automobileve – Auto Mita.

Auto Mita ka prezantuar Renault Meganen e Ri, i cili vjen me drita FULL LED, instrument tabelë digjitale 10 inç, teknologji të avancuar, e rehati të pa zëvendësueshme.

Veç kësaj, Renault Megane i Ri R.S Line, që shquhet për dizajnin elegant, që vjen me pako të re sportive përmban:

– Motorr 1.3tce me 140kf dhe 160kf
– Teknologji të reja të sigurisë aktive
– Sistem multimedia 9.3 inç
– Ndriçim të ambientit të brendshëm me 9 ngjyra të ndryshme
– Drita FULL LED
– Rifreskim i enterierit dhe eksterierit
– Shumëllojshmëri të fellneve nga alumini deri në 18 inç
– Shumë pajisje tjera të sigurisë e rehatisë!

Për ta shikuar më afër apo për ta testuar këtë veturë, vizitoni showroom-in e Auto Mitës i cili është i stërmbushur me dhurata që mund t’ia bëni vetes apo më të dashurve tuaj për një vit të mbarë.

Dhurata më e mirë e vitit vjen me pako dhe performancë mbreslënëse!😍🚀Renault Megane R.S Line me pako të re sportive…

Posted by Renault dhe Dacia – Auto MITA on Monday, December 21, 2020

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera