[wp-story]

Kronika

Për shkak të një borxhi, tre persona rrahin një person në Fushë Kosovë

Për shkak të një borxhi, tre persona rrahin një person në Fushë Kosovë
14:02 | 17 Tetor 2020

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona pasi të njëjtit gjatë një përleshje fizike kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar, raporton Front Online.

Njoftimi  i policisë:

Rr. Dardania, Fushë Kosovë 16.10.2020 – 15:00. Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar pasi të njëjtit gjatë një përleshje fizike kanë sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar dhe i njëjti ka pësuar lëndime të lehta trupore për ë cilat posedon raport mjekësor. Rasti ka ndodhë si pasojë e një borxhi. Me urdhër të prokurorit tre të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Front Online

Bonus dhe Premium Kartela të cilat po i ofron Petrol Company, kartelat më të kërkuara nga klientët

Të tjera