×
 • Lajme
 • Lajme

  PDK mban konferencë për media në ora 17:30

  FrontOnline
  14 Nëntor 2021

  Partia Demokratike e Kosovës ka njoftura se në ora 17:30 do të mbaj konferencë për medie, shkruan Front Online.

  Sipas njoftimit të partisë, konferenca mbahet lidhur me mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

  Njoftimi i plotë:

  Të nderuar/a,

  Partia Demokratike e Kosovës mban sot në ora 17:30 konferencë për media  lidhur me mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

  Konferenca mbahet në selinë qendrore të PDK-së.

  Jeni të mirëseardhur!

  Për Stresin, Xhuli është spiune (VIDEO)
  Nga Rubrika
  Lajme19 Korrik 2024
  Këshilli Gjyqësor i Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës. Kjo është mbledhja e 330-të e tyre, duke filluar nga ora...
  Lajme19 Korrik 2024
  Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, ku nuk mungon mundësia për reshje shiu dhe shkarkime...
  Lajme18 Korrik 2024
  Franca nuk dëshiron konfrontime të reja në veri e të cilat mund të lindin lidhur me çështjen e hapjes së urës së...
  Të tjera
  Lajme18 Korrik 2024
  Ardita Sinani do të votohet së shpejti për kryetare të Preshevës pas koalicionit me Partinë Demokratike Shqiptare (PDSH), raporton Front Online. Sipas...
  Lajme18 Korrik 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka marrë pjesë në hapjen e Seminarit të 17-të të Mësimdhënësve të Mërgatës. Zyra e Kryeministrit ka...
  Sport18 Korrik 2024
  Llapi është mposhtur në “Zahir Pajaziti” edhe në ndeshjen kthyese nga Wisla Krakowa në kuadër të kualifikimeve për Europa League. Pjesa e...
  Lajme18 Korrik 2024
  Artan Hajrizi vëllai i Faton Hajrizit i cili po dyshohet për vrasjen e një polici në Serbi, ka treguar se si vëllai...
  Lajme18 Korrik 2024
  Arbër Rexhaj, deputet i VV-së, ka thënë se i dyshuari për vrasjen e një polici serb në Serbi, është kriminel që ka...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Një familje e cila raportohet të jetë nga Maqedonia e Veriut, ka pësuar aksident të tmerrshëm në afërsi të Leskovcit ndërsa po...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.