[wp-story]

Lajme

PDK-ja nesër mban konferencë për media

PDK-ja nesër mban konferencë për media
23:16 | 07 Prill 2021

Partia Demokratike e Kosovës nesër do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në zyrat e Selisë Qendrore nga ora 13:00.

Dita: E enjte Vendi: Selia Qendrore e PDK-së Koha: 13:00″, thuhet në njoftimin e tyre.

Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company

Të tjera