[wp-story]

Lajme

PDK-ja e kërkon Agim Veliun, i lut qytetarët që nëse e shohin ti tregojnë se duhet të vij në Kuvend

PDK-ja e kërkon Agim Veliun, i lut qytetarët që nëse e shohin ti tregojnë se duhet të vij në Kuvend
13:05 | 27 Nëntor 2020

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka ironizuar me Ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliun, meqenëse nuk po merr pjesë në seanca.

Në seancën e sotme, Musliu ka vendosur një fotografi të Veliut në vendin ku ulet dhe ka lutur të gjithë ata që e shohin që t’i tregojnë se e ka obligim ligjor të vij e të raportoj.

“Kërkohet Ministëri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike, Agim Veliu! Lusim qytetarët që nëse e takojnë këtë përson ti tregojnë se e ka obligim ligjor të vij të raportoj në Kuvend”, ka shkruar Musliu.

Kërkohet Ministëri i Ministrisë së Punëve të Brendshme dhe Administratës PublikeAgim Veliu!Lusim qytetarët që nëse e takojnë këtë përson ti tregojnë se e ka obligim ligjor të vij të raportoj në Kuvend.

Posted by Ganimete Musliu on Friday, November 27, 2020

 

“Graniti” hap showroom-in e dytë në Prishtinë (VIDEO)

Të tjera