×
 • Vip
 • Vip

  Pas vendimit për t’i përjashtuar, Big Brother vendos që Ilnisa dhe Meritoni të qëndrojnë të izoluar – vendimi për fatin e tyre merret të shtunën

  FrontOnline
  02 Prill 2024

  Pas vendimit të produksionit për përjashtimin e Meriton Mjekiqit si dhe Ilnisa Agollit, një mundësi e re iu është ofruar dyshes, që i kanë dhënë drama shtëpisë.

  Vëllai i Madh, i dha mundësinë çiftit që Meritoni dhe Ilnisa ta vazhdojnë garën në një dhomë të izoluar, pra në dhomën e bardhë, derisa vendimi përfundimtar për ta do të merret të shtunën.

  Deri të shtunën, publiku do të votojë nëse duan ta rikthejnë dyshen brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania.

  Me të mbërritur në dhomën e bardhë, çifti u takuan me Egla Cenon, e cila ka qenë e izoluar aty për 48 orë.

  Me të hyrë aty, filluan menjëherë provokimet e Meritonit kundrejt Eglës. /Telegrafi

  1 abonim, 3 paisje, 240 kanale shqip – NimiTV në gjithë Evropën për vetëm 99.90€ për 12 muaj
  Nga Rubrika
  Vip22 Prill 2024
  Duket se vajzat e “BBVA” nuk po e kontrollojnë vetën gjatë debateve. Madje në një moment të fundit ato kanë eskaluar tërësisht....
  Vip22 Prill 2024
  Modelja shumë e dashur, Arbenita Ismajli, merr përherë vëmendje me çdo postim që bën në rrjete sociale. Ajo e ka bërë këtë...
  Vip22 Prill 2024
  Repers Nicki Minaj i ndodhi e papritura derisa ishte duke performuar në skenë. Në një video të shpërndarë nga Pop Crave në...
  Të tjera
  Lajme22 Prill 2024
  Pas dështimit të zgjedhjeve në veri, analisti Visar Ymeri ka thënë se nuk është “sovrane” qeverisja në atë vend ku kundërshtohet nga...
  Lajme22 Prill 2024
  Antigona Emini, aktiviste e PDK-së, është ndarë nga jeta në moshë të re. Dega e PDK-së në Gjilan ka shprehur ngushëllime për...
  Lajme22 Prill 2024
  Me Fahrije Hoti, Shyhrete Tahirin në njërën anë, e me Vasfije Krasniqin e Elhame Muçollin në anën tjetër, presidentja Vjosa Osmani paralajmëroi...
  Sport22 Prill 2024
  Gazetari italian Mirko Di Natale ka konfirmuar se Juventusi ka shprehur interesim për transferimin e sulmuesit kosovar Edon Zhegrova. ‘Bianconerët’ janë duke...
  Lajme22 Prill 2024
  Nol Nushi nga PSD-ja ka thënë që Partia Demokratike e Kosovës ka rënë në lojën e kryeministrit, Albin Kurti dhe se PDK-ja...
  Lajme22 Prill 2024
  Situata në Kosovë u diskutua në seancën e Këshillit të Sigurimit të Organizatës së Kombeve të Bashkuara. Vendi u përfaqësua nga presidentja...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.