Lajme

Pas 22 vjetësh, gjendet trupi i Nezir Shabanit: Ishte kidnapuar dhe vrarë nga policia serbe

Pas 22 vjetësh, gjendet trupi i Nezir Shabanit: Ishte kidnapuar dhe vrarë nga policia serbe
23:34 | 16 Qershor 2021

Është gjetur trupi i Nezir Shabanit nga Shipoli, i cili 22 vite më parë ishte kindapuar dhe më pas vrarë nga policia kriminale serbe.

Njoftimin për gjetjen e eshtrave të Nezir Shabanit e kanë bërë familjarët e tij në rrjetet sociale.

Ata kanë se Neziri do të varroset më 18 qershor në varrezat e dëshmorëve në Shipol.

Njoftimi i plotë të famijarëve të tij:

Auto Mita me një mundësi të mirë për bizneset – për çdo veturë të re, SERVISI FALAS deri në 100…

Të tjera