×
 • Lifestyle
 • Lifestyle

  Parashikimi i yjeve për ditën e sotme

  FrontOnline
  02 Tetor 2023

  Horoskopi për ditën e sotme:

  Dashi

  Kushtojini kohën e duhur familjes suaj. Dita do të bëhet më emocionuese pasi të merrni një telefonatë nga i dashuri/ e dashura juaj. Një problem në punë mund t’ju shqetësojë dhe mund të kaloni një pjesë të ditës duke menduar për këtë.

  Demi

  Dikush mund t’ju shqetësojë, por mos lejoni që kjo bezdi t’ju pushtojë. Shqetësimet dhe ankthet e panevojshme mund të jenë dëshpëruese dhe në fund mund të rezultojnë në probleme shëndetësore. Edhe pse shpenzimet tuaja mund të rriten sot, një rritje në të ardhurat tuaja do të bëjë që të mos e ndjeni këtë.

  Binjaket

  Historia juaj e dashurisë mund të marrë një kthesë të re sot, pasi partneri/partneri juaj mund të diskutojë me ju perspektivën e martesës. Në këtë rast, duhet të merrni parasysh çdo aspekt përpara se të merrni ndonjë vendim. Do të kaloni një mbrëmje të qetë në shtëpi.

  Gaforrja

  Ata që ende nuk i kanë marrë rrogat mund të fillojnë të shqetësohen për çështjet e parave dhe mund të jenë të prirur të kërkojnë hua. Një udhëtim i shkurtër për të vizituar një mik apo të afërm, do të jetë një pushim relaksues nga rutina e përditshme. Kujtimet romantike do të pushtojnë mendimet tuaja.

  Luani

  Puna krijuese do t’ju bëjë të ndiheni të relaksuar. Çështjet familjare mund të kërkojnë vëmendjen tuaj të menjëhershme. Do të ndjeni dashurinë e partnerit/partneres suaj rreth jush sot. Parashikohen përparime profesionale për disa persona të kësaj shenje.

  Virgjëresha

  Mbështetja e njerëzve rreth jush do t’ju sjellë një ndjenjë kënaqësie. Mos jini të çrregullt në sjelljen tuaj, veçanërisht me bashkëshortin, përndryshe mund të prishet qetësia në shtëpi. Mos u shqetësoni për atë që njerëzit e tjerë mendojnë ose perceptojnë për ju. Vetëm sigurohuni që të merrni vendimet e duhura dhe asgjë nuk do t’ju dalë.

  Peshorja

  Sot do të jeni plot energji. Miqtë do të jenë më mbështetës për idetë tuaja sesa e kishit pritur. Ata që janë të fejuar do ta shohin partnerin/partneren si burim lumturie të madhe. Sot, disa nga miqtë tuaj mund të vijnë në shtëpinë tuaj dhe të kalojnë kohë me ju.

  Akrepi

  Edhe pse pozicioni juaj financiar do jetë i qëndrueshëm, një dalje e vazhdueshme e parave do t’ju pengojë të realizoni plane të reja. Shëndeti i bashkëshortit/bashkëshortes suaj mund t’ju shqetësojë dhe mund të ketë nevojë për kujdes mjekësor. Sot do të jeni në humor të mirë dhe do të shpërndani dashuri.

  Shigjetari

  Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë hua në të kaluarën, mund t’ju kthehen. Një ndryshim i papritur i humorit në jetën tuaj romantike, mund t’ju kapë në befasi. Disa nga synimet tuaja për ditën mund të mos realizohen për shkak të shëndetit të dobët të bashkëshortit/bashkëshortes suaj.

  Bricjapi

  Mënyra logjike e të menduarit të një shoku do t’ju inkurajojë të zgjidhni një problem. Për disa persona të kësaj shenje, njerëzit me të cilët jetoni mund të mos jenë aktualisht shumë të lumtur me ju, pavarësisht se çfarë bëni për t’i kënaqur ata. Jeta juaj bashkëshortore do të jetë në kulmin e saj.

  Ujori

  Dikush me plane dhe ide të mëdha do të tërheqë vëmendjen tuaj. Një mik mund të kërkojë këshillën tuaj për të zgjidhur një problem personal. Sot do të rifreskoni një miqësi të vjetër duke kujtuar kujtime të mira.

  Peshqit

  Çështjet në frontin e familjes mund të jenë problematike. Neglizhimi i përgjegjësive tuaja familjare mund të shkaktojë zemërimin e një anëtari të familjes. Sot do të përjetoni emocione të forta në në jetën tuaj të dashurisë.

  Blini derivate me çmim të lirë dhe hyni në garë për të fituar banesë, iphone 13 e 19 shpërblime tjera
  Nga Rubrika
  Lifestyle04 Dhjetor 2023
  Dashi Jeta sentimentale e çifteve do jete shume e qete sot. Do flisni hapur me njeri-tjetrin dhe do bini ne mirëkuptim për...
  Lifestyle03 Dhjetor 2023
  Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e ngrohte gjate kësaj dite. Do flisni lirshëm për gjithçka qe iu shqetëson dhe...
  Lifestyle02 Dhjetor 2023
  Kur u pyet se çfarë pjate nuk porosit kurrë në një restorant, Gordon Ramsay dha një përgjigje krejtësisht të papritur. Nëse e...
  Të tjera
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Shpenzimet më të mëdha nga kryeministri Albin Kurti gjatë 10 muajve janë bërë për bileta të udhëtimit jashtë vendit. Vetëm për bileta...
  Sport04 Dhjetor 2023
  Luka Modric do të përballet me një thirrje kyçe për të ardhmen e tij për klubin dhe vendin në vitin 2024. Mesfushori...
  Vip04 Dhjetor 2023
  Kiara Tito është ndër emrat më të përmendur në media rozë. Ajo po komplimentohet dhe pëlqehet në çdo foto të saj me...
  Lifestyle04 Dhjetor 2023
  Dashi Jeta sentimentale e çifteve do jete shume e qete sot. Do flisni hapur me njeri-tjetrin dhe do bini ne mirëkuptim për...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka zhvilluar takim me presidentin e Bullgarisë, Rumen Radev. Në këtë takim siç ka njoftuar Osmani për...
  Lajme04 Dhjetor 2023
  Në Dhomat e Specializuara të Kosovës (DHSK) në Hagë, sot vazhdon gjykimi i Thaçit dhe të tjerëve. Ndryshe në çështjen gjyqësore Thaçi...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.