Lajme

Parashikimi i motit për të mërkurën

Parashikimi i motit për të mërkurën
23:50 | 06 Dhjetor 2022

Për të mërkurën parashikohet të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell, ku mund të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu gjatë ditës, ndërsa reshje më intensifikuara priten gjatë orëve të para të 24-orëshit, njofton Meteo Kosova.

Era do të fryjë nga kuadrati i juglindjes me shpejtësi prej 12-30 km/h.

Temperaturat minimale do të luhaten prej 3 deri në 6°C, ndërsa ato maksimale prej 9 deri në 12°C. /Front Online/

Prince Caffe shpërblen për festa Fitoren me veturë Fiat 500

Të tjera