[wp-story]

Lajme

Pamje nga Karaçeva, policia dhe dogana të shpërndarë nëpër fshat

Pamje nga Karaçeva, policia dhe dogana të shpërndarë nëpër fshat
14:40 | 01 Tetor 2020

Mëngjesin e sotëm ka vazhduar aksioni policor, që kishte nisur një javë më parë në Karaçevë.

Këtë e ka konfirmuar Policia e Kosovës, përmes një komunikate për media. Në vendin e ngjarjes janë edhe ekipa e Gazetës Express që po e përcjellin këtë aksion.

Në fotografitë e siguruara nga Gazeta Express shihen policë teksa po bastisin lokacione të ndryshme në Karaçevë.

Institucionet e sigurisë njoftojnë se janë duke u ekzekutuar urdhërkontrolle në rajone të ndryshme të Kosovës. Aksioni i sotëm ishte vazhdimësi i atij që kishte nisur më 18 shtator, në Karaçevë të Kamenicës.

“M Sillosi” S’ka nëvojë për panik, grurë ka me bollëk

Të tjera