×
 • Lajme
 • Lajme

  Pamje nga aksidenti i tmerrshëm në Hajvali nga i cili mbeti i vdekur një person

  FrontOnline
  20 Dhjetor 2020

  Familja Zeqiri është pajtuar me familjen Qorrolli pas aksidentit të javës së kaluar që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Gjilan, më saktësisht në Hajvali, ku vdiq një person.

  Nga ky ajsident, një anëtar i familjes Zeqiri nga Janjeva ka pësuar lëndime të rënda, ku si pasojë të shtunën ka ndërruar jetë.

  Aksidente të tilla në këtë rrugē ka pasur shpesh, ku disa prej tyre kanë përfunduar me fatalitet. Një aksident i tillë ndodhi edhe javën e kaluar që solli vdekjen e babit të tre fëmijëve.

  Familja Zeqiri është pajtuar me familjen Qorrolli pas aksidentit të javës së kaluar që ndodhi në magjistralen Prishtinë-Gjilan, më saktësisht në Hajvali, ku vdiq një person.

  Nga ky ajsident, një anëtar i familjes Zeqiri nga Janjeva ka pësuar lëndime të rënda, ku si pasojë të shtunën ka ndërruar jetë, raporton Gazeta Express.

  Lexo Edhe:

  Vdes një grua në Institutin Special të Shtimes, policia po e heton rastin

  Aksidente të tilla në këtë rrugē ka pasur shpesh, ku disa prej tyre kanë përfunduar me fatalitet. Një aksident i tillë ndodhi edhe javën e kaluar që solli vdekjen e babit të tre fëmijëve.

  Prince Coffee House tani edhe në Lipjan
  Nga Rubrika
  Lajme29 Maj 2024
  Kryeministri Albin Kurti ka preferuar më tepër heshtjen kur është pyetur mbi reagimin e presidentes Vjosa Osmani për letrën e kryediplomates Donika...
  Lajme29 Maj 2024
  Ish- anëtari i Gjykatës Kushtetuese, Kadri Kryeziu ka komentuar përplasjet mes Presidencës dhe Qeverisë për mos anëtarësimin e Kosovës në KiE. Kryeziu...
  Lajme29 Maj 2024
  Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka thënë se koalicioni me Nismën Socialdemokrate, Listën Konservatore dhe Forumin Intelektual...
  Të tjera
  Lajme29 Maj 2024
  Fondi i Kosovës për Efiçiencë të Energjisë (FKEE) njofton të gjithë përfituesit e thirrjes “ZBATIMI I MASAVE TË EFIÇIENCËS SË ENERGJISË PËR...
  Lajme29 Maj 2024
  Deputeti i VV-së, Armend Muja, sa i përket zërave për koalicion PDK-LVV, tha se nuk ka ndonjë përafrim me partinë që udhëheqet...
  Sport29 Maj 2024
  Borussia e Dortmundit do të festojë në “Wembley” pavarësisht nga rezultati i finales me Realin e Madridit. Sipas tabloidëve britanikë klubi nga...
  Lajme29 Maj 2024
  Policia ka bërë të ditur se në kuadër të Njëjësisë Rajonale të Komunikacionit Rrugor në Gjakovë është themeluar një task forcë pjesë...
  Vip29 Maj 2024
  Këngëtarja britanike me famë botërore, Dua Lipa, bëri thirrje për armëpushim të përhershëm në Rripin e Gazës. Këngëtarja Dua Lipa, me origjinë...
  Lajme29 Maj 2024
  “Kështu përfundon kur i servohesh vetë përbindëshit”, ka thënë kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, pas dështimit të iniciativës së Partisë Demokratike të...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.