Gjuha:
×
 • Vip
 • Vip

  Olti Curri e vë në dukje, BBVA frymëzohet nga BBVK?

  FrontOnline
  21 Mars 2023

  Javën që lamë pas Big Brother VIP Kosova shpalli fitues të edicionit të parë, Stresin. Reperi pas 103 ditësh në shtëpi triumfoi dhe mori me vete çekun prej 160 mijë eurosh.

  Ndërkaq, përvec dy netëve Prime qe u mbajtën çdo të hënë dhe të premte, e enjtja rezervohej për Darkën e të Nominuarëve që tërhiqte vëmendje të madhe nga shikuesit.

  Ndërkaq një darkë me të nominuarit u zhvillua edhe në shtëpinë e BBVA dhe opinionisti Olti Curri vuri në dukje se diçka e tillë i dukej shumë e njohur.

  Ai ndau një postim të nominuarëve në BBVA teksa darkonin duke shkruar, “Kjo darka e të nominuarëve se ç’më kujtoi”.

  Më pas ai ndau edhe një tjetër postim që theksonte ngjashmërinë me traditën e BBVK ku darkonin të nominuarit duke shkruar “Ah po. Këtë më kujtoi”.

  Shihni më poshtë postimet e Currit në Instagram. /Prive.al

   

  KEDS: Erërat dhe reshjet e borës shkaktojnë dëme në rrjetin elektrik, disa zona mbesin pa rrymë
  Nga Rubrika
  Vip02 Qershor 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit në rrjete sociale postime të ndryshme. Ajo ditë më...
  Vip02 Qershor 2023
  Vivien dhe Getinjo, kishin krijuar lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”. Lidhje kjo e cila nuk zgjati edhe shumë jashtë shtëpisë...
  Vip02 Qershor 2023
  Sot ka festë në shtëpinë e këngëtarëve Nysret Muqiqi dhe Merita Spahiu. Vajza e tyre e madhe Biona feston ditëlindjen. Biona mori...
  Të tjera
  Vip02 Qershor 2023
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit në rrjete sociale postime të ndryshme. Ajo ditë më...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Të paktën 70 persona kanë vdekur dhe më shumë se 350 janë plagosur pas përplasjes së trenave në Indi. Mediat raportojnë se...
  Bota/Rajoni02 Qershor 2023
  Gjykata e shkallës së parë e Elbasanit, në Shqipëri, liroi nga burgu ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri, ndërsa i kishte mbetur pa...
  Lajme02 Qershor 2023
  Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, ka kërkuar nga presidentja Vjosa Osmani që ta ushtrojë detyrën e saj kushtetuese për...
  Lajme02 Qershor 2023
  Politikani shqiptar i Maqedonisë së Veriut, Ali Ahmeti ka vizituar sot prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi në Kosovë. I shoqëruar nga zëvendëskryeministri...
  Lajme02 Qershor 2023
  Pas më shumë se tetë orëve, ka përfunduar debati parlamentar për situatën në veri. Opozita ka hedhur kritika ndaj pushtetit për zhvillimet...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.