×
 • Infografika
 • Infografika

  Numri i nxënësve sipas klasave nga 1 deri 9 në Kosovë

  FrontOnline
  25 Gusht 2023
  KEDS zë 156 persona duke e vjedhur energjinë elektrike për një javë
  Të tjera
  Lajme26 Shtator 2023
  Ministri i Brendshëm Xhelal Sveçla ka folur në lidhje me situatën në veri të Kosovës, ku si pasojë e shkëmbimit të zjarrit...
  Lajme26 Shtator 2023
  Ambasadori amerikan deklaroi se sapo doli nga takimi me Presidenten Vjosa Osmani, ku diskutuan për ngjarjet e fundit në Kosovë. Ende po...
  Sport26 Shtator 2023
  Menaxheri i Real Madridit, Carlo Ancelotti, ka konfirmuar Arda Guler është rikthyer nga lëndimi dhe mund të luajë në ndeshjen e ardhshme,...
  Lajme26 Shtator 2023
  Gjykata Themelore në Prishtinë ka njoftuar se ua ka caktuar masën e paraburgimit prej një muaji dy sulmuesve të grupit kriminal serb...
  Bota/Rajoni26 Shtator 2023
  Konfliktet e fundit me Ukrainën lënë pak zgjidhje, por konflikt të drejtpërdrejtë me NATO-n, tha zëvendëspresidenti i Këshillit të Sigurimit të Rusisë...
  Lajme26 Shtator 2023
  Gjykata Themelore në Pejë, ka shpallur aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit Fatlum Deliu, për vrasjen e V.B., në qershor të 2021-ës në Klinë, duke...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.