Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Një burrë nga Shqipëria raporton se i janë vjedhur para nga vetura në Brezovicë

  FrontOnline
  2 muaj më parë

  Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në Qendrën e Skijimit në Shtërpcë.

  Një shtetas i Shqipërisë ka raportuar policinë se i janë vjedhur para nga vetura e tij .

  Deri më tani nuk ka të arrestuar për këtë rast.

  Në anën tjetër policia po vazhdon hetimet.

  Raporti i plotë:

  VJEDHJA E RËNDË

  Qendra e Skijimit, Shtërpcë 28.01.2023 – 17:30. Viktima mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë ka raportuar se nga vetura e tij me targa të Shqipërisë i janë vjedhur para, të cilat i kishte pas në një çantë. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i cili ka urdhëruar qe rasti të hetohet.

  Formula 1 vjen në Artmotion më "i çmendur" se kurrë
  Nga Rubrika
  Kronika21 Mars 2023
  Një person në Lipjan është shoqëruar në polici pasi i janë sekuestruar substance narkotike. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës. ”Policia e...
  Kronika21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Lipjan, pasi që tek i njëjti kanë gjetur substanca narkotike. “Policia e rajonit të...
  Kronika21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Gjakovë. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që...
  Të tjera
  Vip21 Mars 2023
  Armaldo Kllogjeri është në dijeni të banorëve që e kanë nominuar brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”. Gjatë mbrëmjes së sotme,...
  Vip21 Mars 2023
  Ermal Mamaqi feston sot ditëlindjen e 41 dhe në këtë ditë speciale nuk kishte si të mungonte një urim nga gjysma e...
  Lajme21 Mars 2023
  Kthehet ora verore me akrepat e orës që lëvizin një orë përpara mes të shtunës 25 dhe të dielës 26 mars. I...
  Lajme21 Mars 2023
  Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku, e ka ndërlidhur raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit ku përmendet korrupsioni në Qeveri, me emrin e...
  Lajme21 Mars 2023
  Presidenca e Kosovës i ka reaguar Aleksander Vuçiqit, të parit të shtetit serb, pasi ky tha se Serbia nuk pajtohet në asnjë...
  Lajme21 Mars 2023
  Në Nenin 7 të marrëveshjes së Ohrit nuk ka zotime të reja, por ka pajtim për t`i zbatuar marrëveshjet e viteve 2013...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.