Kronika

Ngacmohet seksualisht një mashkull në Prishtinë

Ngacmohet seksualisht një mashkull në Prishtinë
08:27 | 22 Shtator 2022

Një tjetër rast i ngacmimit seksual është paraqitur dje në Prishtinë, njofton Policia e Kosovës.

Sipas policisë viktima është një mashkull kosovar.

Lidhur me këtë rast policia ka nisur hetimet.

Rr. Sylejman Vokshi, Prishtinë 21.09.2022 – 14:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se për tri vite është duke u shqetësuar–ngacmuar nga i dyshuari mashkull  kosovar, i cili sipas tij është duke i linçuar foto me të cilat nxit urrejtje kundër tij. Rasti është duke u hetuar.

Cilësi, gatim dhe shpërblim

Të tjera