Sport

Në shenjë respekti për mikpritjen në Tokio, Nora Gjakova sot shfaqet me veshje tradicionale japoneze

Në shenjë respekti për mikpritjen në Tokio, Nora Gjakova sot shfaqet me veshje tradicionale japoneze
11:56 | 27 Korrik 2021

Kampionia olimpike në “Tokio 2020”, Nora Gjakova vazhdon të bëjë bujë në Japoni.

Ajo triumfoi dje në “Tokio 2020”, duke e fituar medaljen e artë në xhudo, raporton FrontOnline.

Ndërsa në shenjë respekti për vendin nikoqir dhe pritjen madhështorë që i kanë bërë ekipit të xhudos, Nora sot është shfaqur me veshje tradicionale japoneze.

Të kujtojmë se dje kryetari i bashkësisë së Japonisë kishte stolisur gjithë zyrën e tij me flamuj të Kosovës./FrontOnline/

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera