Sport

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të parë në publik pas ndarjes nga Pique

Në gjendje të rënduar, Shakira shfaqet për herë të parë në publik pas ndarjes nga Pique
10:25 | 23 Qershor 2022

Nuk ka qenë aspak një periudhë e lumtur kjo për Shakirën, të paktën sa i përket jetës personale, teksa martesës së saj me futbollistin e Barcelonës, Gerard Pique, i ka ardhur fundi.

Që prej kohës kur lajmi i ndarjes së tyre u bë publik, këngëtarja e njohur nuk kishte bërë asnjë dalje publike, deri më tani.

Artistja e hitit “Hips don’t lie” është fotografuar teksa udhëtonte për në shtëpinë e saj në Barcelonë, ndërsa gjendja e saj nuk duket edhe aq e mirë, madje deri diku e rënduar.

Ndoshta për shkak të mënyrës si po e përjeton ndarjen nga futbollisti spanjoll, ndoshta për shkak edhe të rrethanave si janë shkrepur fotot, pasi gjëja e fundit që ka dashur në rrugën e saj janë fotografët, këtë nuk mund ta themi dot, megjithatë e sigurtë është se Shakira nuk është në atë formën që jemi mësuar gjithnjë ta shohim.

Këngëtarja latine dhe Pique konfirmuan fundin e martesës së tyre 11-vjeçare muajin e kaluar, nga e cila kanë edhe dy djem Milan, nëntë vjeç dhe Sasha, shtatë.

Arsyeja e ndarjes së tyre u përfol që ishte një tradhëti e futbollistit, por kjo nuk është konfirmuar nga asnjëra prej palëve, ndërsa Pique është fotografuar me një grua misterioze në një festë në Stokholm ditët e fundit.

Përfito FALAS një pushim për çift në Budva

Të tjera