[wp-story]

Lajme

Mustafa thotë se LDK-ja nuk i frikësohet zgjedhjeve, shprehet i gatshëm të matet me Kurtin

Mustafa thotë se LDK-ja nuk i frikësohet zgjedhjeve, shprehet i gatshëm të matet me Kurtin
21:05 | 02 Dhjetor 2020

Pavarësisht humbjes në Podujevë e sondazheve të ndryshme, kreu i LDK-së, Isa Mustafa thotë se nuk i frikësohen zgjedhjeve të reja qendrore.

Ai thotë se janë të gatshëm kurdo herë të matën me Kurtin.

“Në asnjë rast nuk i frikësohemi zgjedhjeve. Në çdo moment jemi të gatshëm të matemi me Albin Kurtin. Ne jemi subjekte politike. Nuk e vë në pikëpyetje përkrahjen e VV-së. Por nuk e vë në diskutim që edhe LDK-ja ta rikthejë besimin. Pa marrë pararysh si dalim në sondazhe, jemi të gatshëm për zgjedhje, nëse nuk gjejmë zgjidhje”, theksoi ai në Rubikon.

Benzinë vetëm 1.05 euro në Petrol Company e shumë zbritje tjera në “Be Happy Restorant” dhe Market

Të tjera