Sport

Momenti kur trajneri i Atleticos iku duke vrapuar dhe nuk ia dha dorën Kloppit pas përfundimit të ndeshjes

Momenti kur trajneri i Atleticos iku duke vrapuar dhe nuk ia dha dorën Kloppit pas përfundimit të ndeshjes
08:43 | 20 Tetor 2021

Kryendeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve në mes Atletico Madridit dhe Liverpooli është mbyllur me fitoren e anglezëve.

Liverpooli triumfoi në një ndeshje tejet dramatike me rezultat të ngushtë 2:3 në stadiumin “Wanda Metropolitano”, shkruan FrontOnline.

Pas ndeshjes, në videot që po qarkullojnë në internet, shihet se trajneri vendas, Diego Simeone nuk e përshëndeti fare homologun e tij, Jurgen Klopp.

Ai u pa duke vrapuar për t’u larguar nga fusha.

Ndryshe, pas fitores Liverpooli ka nëntë pikë , ndërsa Atletico Madridi ka katër pikë./FrontOnline/

Apliko online për kredi në IBAS, përfito subvencionim nga Qeveria

Të tjera