×
 • Vip
 • Vip

  Modelja kosovare ka një mesazh për Përparim Ramën

  FrontOnline
  15 Nëntor 2021

  Fituesi i zgjedhjeve në Prishtinë, Përparim Rama, po vazhdon të marrë mbështetje nga figura të ndryshme publike.

  Modelja kosovaere Diellza Kolgeci duket se njihet personalisht me kryetarin e ri të kryeqytetit.

  Krahas një fotografie me Ramën, Kolgeci ia ka dedikur një porosi atij.

  “Nëse punon me zemër e mendje për popull Përparim mundesh me qenë Justin Trudeau i Kosovës”, kanë qenë fjalët e Kolgecit.

  Diellza e ka krahasuar Ramën me kryeministrin kanadez nga Partia Liberale, Justin Trudeau.

  Vetëm 60 euro kap ofertën Al Inclusive të “Sharr Travel” në Aqua Fafa
  Nga Rubrika
  Vip19 Korrik 2024
  Duket se rrjeti nuk do të bjerë në qetësi deri sa Arbana Osmani ta konfirmojë vetë se në cilin televizion do ta...
  Vip18 Korrik 2024
  Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, po vjen me një projekt të ri. Artistja ka bashkuar forcat me reperin nga Ferizaj, Arton...
  Vip18 Korrik 2024
  Në prill të vitit të kaluar, thashethemet për një romancë mes yllit televiziv, Kylie Jenner dhe aktorit, Timothee Chalamet filluan të forcohen....
  Të tjera
  Bota/Rajoni19 Korrik 2024
  Kërkimi për njeriun që vrau policin kufitar Nikolla Krsmanoviq dhe plagosi rëndë kolegun e tij Vjekoslav Iliq në Loznicë është ende në...
  Lajme19 Korrik 2024
  Instituti i Kosovës për Drejtësi sot do të publikojë raportin “Politizimi i KPM-së”. Ky raport është analizë e Projektligjit për Komisionin e...
  Lajme19 Korrik 2024
  Këshilli Gjyqësor i Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e radhës. Kjo është mbledhja e 330-të e tyre, duke filluar nga ora...
  Lajme19 Korrik 2024
  Sot në Kosovë do të mbizotërojë mot me diell dhe pjesërisht i vranët, ku nuk mungon mundësia për reshje shiu dhe shkarkime...
  Lajme18 Korrik 2024
  Franca nuk dëshiron konfrontime të reja në veri e të cilat mund të lindin lidhur me çështjen e hapjes së urës së...
  Bota/Rajoni18 Korrik 2024
  Ish-ambasadorin amerikan Gjermani dhe ish- i dërguar i SHBA-së për Ballkanin, Richard Grenell, ka një shans të mirë për t'u bërë Sekretar...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.