[wp-story]

Kronika

Mitrovicasit i zhduket gruaja, nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj

Mitrovicasit i zhduket gruaja, nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj
10:09 | 13 Janar 2021

Një grua nga Mitrovica është zhdukur, rastin në polici e ka lajmëruar burri i saj.

Ai ka deklaruar se gruaja ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njoftimi i plotë i policisë:

PERSON I ZHDUKUR/Mitrovicë, 11.01.2021 – 17:30. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gruaja e tij femër kosovare ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer. Rasti është duke u hetuar.

“Petrol Company” ndihmon më shumë se 200 familje për festën e Fitër Bajramit (VIDEO)

Të tjera