Gjuha:
×
 • Kronika
 • Kronika

  Mitrovicasi kanos bashkëshorten me të cilën është në proces divorci

  FrontOnline
  1 muaj më parë

  Një burrë në Suhudoll i poshtëm të Mitrovicës së Jugut, ka kanosur bashkëshorten e tij, me të cilën është në proces divorci.

  I njëjti më pas është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

  Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, njofton policia.

  “Suhodoll i poshtëm, Mitrovicë Jugu, 04.02.2023-19:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka kanosur bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare, me të cilën është në proces divorci. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”.

  Loja e madhe ka filluar nga 31 Janar dhe vazhdon deri me 2 Shkurt në Petrol Company
  Nga Rubrika
  Kronika21 Mars 2023
  Një person në Lipjan është shoqëruar në polici pasi i janë sekuestruar substance narkotike. Kështu ka njoftuar Policia e Kosovës. ”Policia e...
  Kronika21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Lipjan, pasi që tek i njëjti kanë gjetur substanca narkotike. “Policia e rajonit të...
  Kronika21 Mars 2023
  Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të dhunës në familje në Gjakovë. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që...
  Të tjera
  Lajme21 Mars 2023
  Presidenca e Kosovës i ka reaguar Aleksander Vuçiqit, të parit të shtetit serb, pasi ky tha se Serbia nuk pajtohet në asnjë...
  Lajme21 Mars 2023
  Në Nenin 7 të marrëveshjes së Ohrit nuk ka zotime të reja, por ka pajtim për t`i zbatuar marrëveshjet e viteve 2013...
  Lajme21 Mars 2023
  Ish-kryetar i Gjykatës Kushtetuese, Enver Hasani ka thënë se marrëveshja mes kryeministrit kosovar, Albin Kurtit dhe presidentit serb, Aleksandër Vuçiq ka lëvizur...
  Bota/Rajoni21 Mars 2023
  Presidenti ukrainas Volodymyr Zelenskyy e ka konfirmuar se do të marrë pjesë në samitin e ardhshëm të G7-ës në Japoni në maj...
  Lajme21 Mars 2023
  Dega e Lidhjes Demokratike të Kosovës në Gjilan i ka reaguar kryetarit të kësaj komune, Alban Hysenit, pasi ky i fundit sot...
  Lajme21 Mars 2023
  Drejtori i të ashtuquajturës zyra serbe për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviq, i është kundërpërgjigjur deklaratës së kryeministrit të vendit,...

  FrontOnline, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.