×
 • Vip
 • Vip

  “M’i bëj të fala babit”, Artanit i vdes personi i zemrës

  FrontOnline
  12 Shkurt 2024

  Artan Thaqi ka dhënë lajmin e hidhur.

  Me anë të një fotografie në “Instastory” tregoi që ka ndërruar jetë halla e tij.

  Duke bërë një shkrim prekës ai shkroi:

  “Qofsh banore e xhenetit Hallë. M’i boj të fala babit e pushoni si dy engjuj” shkroi ai.

  Ngushëllime./Indeksonline/

  No description available.

  Shqipëria mbushet me turistë kosovarë falë Sharr Travel
  Nga Rubrika
  Vip27 Shkurt 2024
  Erjola dhe Meritoni janë përfshirë në një debat të fortë me njëri-tjetrin në oborrin e shtëpisë, ku nuk kanë munguar ofendimet mes...
  Vip27 Shkurt 2024
  Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë. Njëri prej tyre do lë shtëpinë...
  Vip27 Shkurt 2024
  Moderatori i njohur kosovar, Labinot Gashi nuk do të jetë më në KTV. Labi ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me televizionin...
  Të tjera
  Lajme27 Shkurt 2024
  Dogana e Kosovës ka konfiskuar 90 palë atlete, që dyshohet se janë të falsifikuara si “NIKE”, “ADIDAS” e “AIR JORDAN”. Siç njofton...
  Sport27 Shkurt 2024
  Klubi katalunas, Barcelona ende shpreson në titullin kampion në La Liga për sezonin 2024/25 dhe kështu i ka vendosur vetes një objektiv...
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Një tërmet me magnitudë 4.6 Rihter tronditi Turqinë pasditen e së martës. Sipas informacioneve të fundit të publikuara nga AFAD, tërmeti ndodh...
  Ekonomi27 Shkurt 2024
  Ish-zv/guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fatmir Gashi ka deklaruar se çështja e dinarit nuk është dashtë të bëhet pjesë e dialogut....
  Bota/Rajoni27 Shkurt 2024
  Komisioneri Evropian për Zgjerim, Oliver Varhelyi tha sot pas takimit me presidentin malazez, Jakov Milatoviq se Mali i Zi është vendi kandidat...
  Vip27 Shkurt 2024
  Sara, Gazi, Egla dhe Juli janë katër banorët e Big Brother VIP në nominim këtë javë. Njëri prej tyre do lë shtëpinë...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.