×
 • Lajme
 • Front TV
 • Front TV

  Me ofertat e “Sharr Travel”, vetëm sot 500 qytetarë udhëtuan drejtë Shqipërisë

  FrontOnline
  13 Prill 2024

  Herët në mëngjes shtatë autobus përplot me turistë u nisën drejtë Shqipërisë në kuadër të fushatës së ‘Sharr Travel’, Pusho shqip.

  Disa do të ndalën në Shëngjin, Ulqin, disa në Durrës e Vlorë, dhe autobusi i fundit për destinacion ka Sarandën dhe Ksamilin e bukur.

  Kompania lider për turizëm në vend ‘Sharr Travel’ edhe më tutje vazhdon të promovoj oferta promocionale për në hotelet më të mira në Shqipëri në Durrës, Vlorë, Sarandë Shëngjin, Velipojë e Ulqin me oferta dhe me çmime ekonomike.

  Autobus komform, shërbime shumë cilësore, staf tepër profesional e hotele me 5 yje e bëjnë dallimin e kompanisë ‘Sharr Travel’ me shumë kompani tjera që tentojnë të futen në këtë fushë.

  Drejtori i ‘Sharr Travel’, Ruzhdi Kurtishaj ka konfirmuar se të premten në mëngjes drejtë Shqipërisë kanë udhëtuar hiç më pakë se 500 turistë.

  Sipas tij, një numër i madh do të udhëtojnë edhe nesër e ditët me radhë.

  Qytetaret e Kosovës vazhdojnë të zgjedhin ‘Sharr Travel’ për shkak të besueshmërisë dhe korrektësisë, shërbimeve të mira dhe ofertave ekonomike në treg dhe më të lirat në rajon.

  Andaj ju mos humbni kohë rezervoni pushimet tuaja në kompaninë më të mirë dhe më të madhe në Kosovë ‘Sharr Travel’.

  Nëse ju rezervoni menjëherë vikendin, apo edhe pushimet tuaja verore në zyrat e kompanisë ‘Sharr Travel’ ju do të përfitoni çmime shumë të lira për në hotelet më të mira.

  Thirrni menjëherë në numrat e telefonit:

  044/610- 015
  044 / 542- 029
  038 610 – 015
  029/224- 016

  Ose vizitoni direkt zyrat e kompanisë, në Buleverdin Bill Clinton në Prishtinë, në Prizren para stacionit të autobusëve si dhe në Therandë mbrapa stacionit të autobusëve.

  Udhëtoni sigurt e shumë komod vetëm me ‘Sharr Travel’.

  COMODITA, aset kontribues në Kosovë
  Nga Rubrika
  Lajme19 Maj 2024
  Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri ka thënë se sundimi i ligjit dhe siguria e qytetarëve të Kosovës është në...
  Lajme19 Maj 2024
  Nënsekretarja amerikane për Diplomaci Publike, Liz Allen, ka takuar presidenten Vjosa Osmani në Prishtinë. Ambasada e SHBA-së në Kosovë, përmes një komunikate...
  Lajme19 Maj 2024
  Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka parashikuar që gjatë javës që vjen do të mbajë kryesisht mot i paqëndrueshëm në Kosovë. E hënë...
  Të tjera
  Lajme19 Maj 2024
  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka postuar fotografi në Facebook nga takimi me nënsekretaren e Departamentit të Shtetit për Çështje dhe Diplomaci...
  Lajme19 Maj 2024
  Forca Detare shqiptare dërgon anijen e dytë në operacionet e NATO-s. Forcat Detare të Shqipërisë kanë dërguar edhe anijen e dytë në...
  Lajme19 Maj 2024
  Sindikata e Policisë së Kosovës ka votuar të dielën për shkarkimin e kryetarit Imer Zeqiri. Për shkarkimin e tij, Zeqiri e kuptoi...
  Lajme19 Maj 2024
  Ka përfunduar vizita e prindërve të ish-presidentit Thaçi në Qendrën e Paraburgimit në Hagë. Babai dhe nëna e Thaçit ishin sot për...
  Lajme19 Maj 2024
  Ministria kroate e Mbrojtjes ka bërë të ditur se nesër do të mbahet ceremonia zyrtare e dërgimit në Kosovë të trupave të...
  Lajme19 Maj 2024
  Presidentja Vjosa Osmani ka ndarë një video nga takimi dhe konferenca e përbashkët me Nënsekretaren amerikane të Shtetit për Diplomaci Publike, Liz...

  FrontOnline, © 2024 Të gjitha të drejtat e rezervuara.