Vip

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shkëlqejnë në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi shkëlqejnë në Javën e Modës në Milano
23:36 | 25 Shtator 2022

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një prej çifteve më të komentuar në shoubizin shqiptar.

Së fundmi, çifti kanë treguar se ndodhen së bashku në Javën e Modës në Milano.

Këtë e kanë bërë të ditur përmes një fotografie të përbashkët të publikuar në rrjetin social Instagram.

Ata kanë pozuar në ‘Elisabetta Franchi Spring Summer 2023 Fashion Show’, ku janë shfaqur me shumë stil.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit, shumica prej të cilëve i kanë komplimentuar dyshen për stilin e tyre unik.

Petrol Company sërish troket në dyert e Shtëpisë së Pleqve për Ramazan

Të tjera